OVOV - kraj 15-16

Z 2. místa v okresním kole vícebojařské soutěže OVOV postoupilo družstvo našich žáků do kola krajského. Z jednotlivců postoupila Herzová, Ševčíková a Křivánek. Krajské kolo proběhlo 6.6.2016 na stadionu VUT v Brně.

Sportovci bojovali s velkým nasazením, zodpovědně a vytvořili si několik osobních rekordů. Stačilo to ale pouze na 7.místo v kraji (ze 14 škol).

Družstvo tvoří tito žáci: Zuzana Václavovičová, Lenka Baránková, Soňa Baránková, Julie Baránková, Adam Procházka, Radim Hřebačka, Jakub Halášek, Daniel Helešic. Tentokrát soutěžili žáci v těchto 6 disciplínách: 60m, skok daleký, hod míčkem, 1000m, shyby, a sedy-lehy.

Členové družstva zároveň soutěžili v jednotlivcích. Tam dosáhli někteří také vynikajících výsledků: L. Baránková obsadila 2. místo, S. Baránková 4. místo, Jakub Halášek 7.místo.Také jednotlivci zabojovali a získali přední umístění: Nikola Herzová skončila na krásném 2.místě a Lukáš Křivánek byl třetí.