Štafetový pohár - krajské kolo 15-16

stafetovy pohar kraj 15 16V pondělí 18. 5. se konalo krajské kolo Štafetového poháru I. – V. tříd. Závod zahájily štafety na 8 x 100 metrů I. - III. tříd, ve kterém obsadili naši závodníci 5. místo, následovaly štafety IV. – V. tříd, v němž jsme získali 3. místo. V závodě na 8 x 200 metrů II. – V. tříd doběhlo naše družstvo „A" na 2. místě. Sečtením všech časů jsme vybojovali celkově 3. místo za Slováckou a Hodonínem, za kterým jsme zaostali pouhé 2 vteřiny. Všichni reprezentanti získali medaile, diplom a pohár.

Štafeta I. – III. třída: Patricie Růžičková, Vanessa Charvátová, Ondřej Vintrlík, Vanessa Bezucká, Karolína Mikulcová, Petr Baránek, Jan Kašpar a Martin Čejka.

Štafeta IV. – V. třída: Michaela Navrátilová, Radka Helešicová, Nikola Bezucký, Aleš Procházka, Adam Procházka, Tereza Kašparová, Kristýna Hricová, Tomáš Rathuzký.

Štafeta I. – V. třída: Vanessa Charvátová, Vanessa Bezucká, Petr Baránek, Jan Kašpar, Kristýna Hricová, Tereza Kašparová, Adam Procházka, Tomáš Rathuzký.

Foto zde