Okresní kolo v minifotbale 15-16

Ve čtvtek 22. 10. 2015 proběhlo okresní kolo v minifotbale. Turnaje se zúčastnilo 8 škol rozdělených do dvou skupin. minifotbal

Naše škola ve složení (Husička, Pavelka, Gajdůšek, Čapka, Hanzalík, Pavlík a nejlepší střelec s pěti góly Kristoň) se utkala v základní skupině s týmy z Velkých Pavlovic, Lanžhota a Kobylí. Po třech jasných vítězstvích postupovali naši kluci s devíti body a skóre 7:2 z prvního místa do finále proti vítězi druhé skupiny, kterými byli hráči Tvrdonic .

Ve finále měli naši hráči drtivou převahu. Soupeřům v zápase pomohla několikrát branková konstrukce. Přesto skončil zápas v základní hrací době bez branek a za stavu 0:0 se šlo na penalty. Zde už byli šťastnější a lepší hráči Tvrdonic, kteří si po penaltovém rozstřelu odnesli trofej pro vítěze. Naši borci skončili po velmi dobrém výkonu na pěkném druhém místě.