Fotosoutěž 18-19

fotosoutez jaro 18 19Od úterý 12. 3. 2019 do 21. 3. 2019 se konala jarní soutěž na téma jaro. Parlament zvolil tohle téma, protože chtěl, aby si soutěžící lámali hlavičky co vyfotit, když je ještě stále zima. Soutěž byla dobrovolná a žáci, kteří se chtěli zúčastnit posílali své fotky na e-mail parlamentu. Každý žák, který se zúčastnil, mohl poslat pouze jednu fotku. Žáci posílali velmi pěkné fotky a dne 21.3., tedy první jarní den, parlament přidal posledních pár fotek na nástěnku, kde se žáci mohli podívat jaké fotky děti nafotily. U fotek nebyli napsána jména, ale pouze čísla, neboť soutěž byla anonymní. Soutěž byla ukončena v první jarní den hlasováním žáků o velké přestávce. Každý žák mohl dát jeden hlas do hlasovací urny a parlament následně body přepočítal a druhý den vyhlásil dva vítěze, kteří od parlamentu dostanou klíčenku, nějakou hru, poukaz na den imunity a možnost předbíhání v jídelně na jeden den. Dále parlament v rozhlase vyhlásil i jména žáků, kteří byli na 3., 4. a 5. místě. Myslím si, že soutěž se parlamentu povedla a hezky zpestřila školní dny.
Jména prvních pěti nejlepších žáků:
1. Tomáš Opavský
2. Nikol Helešicová + Leona Vlachová
3. Maxmilián Michl
4. Natálie Svobodová
5. Albert Karmasýn

Julie Baránková, Vít Kolář