Přespolní běh - okresní kolo 22-23

Okresní kolo v přespolním běhu se uskutečnilo v pondělí 26. 9. 2022. Naši školu reprezentovali nejlepší vytrvalci z kola školního a vedli si velmi dobře. Běželo se v lese za sídlištěm Na Valtické.
Na stupně vítězů na 2. místa dosáhla dvě družstva, starší žáci i starší žákyně. Družstvo starších žáků tvořili tito závodníci: Ondřej Ruml (4.), Richard Osička (5.), Bruno Michl (10.) a Petr Švéda (17.).
Starší žákyně běžely ve složení Barbora Konečná (1.), Amálie Baránková (6.), Timea Okasová (23.), Anna Bartošová (26.), Anna Riegerová (29.) a Patricie Růžičková (30.).
Mladší chlapci obsadili 4. místo ve složení: Matěj Pešl (9.), Jakub Třetina (16.), Dominik Svoboda (24.), Robert Vaculík (25.), Jáchym Fríb (26.) a Jakub Očenášek (33.).
Na 6. místě skončily mladší žákyně: Adéla Studenková (12.), Aneta Džunová (20.), Sára Málková (28.), Julie Hamšíková (36.), Sofie Lubalová (37.).
Z jednotlivců se nejlépe umístila Barbora Konečná, když porazila všechny své soupeřky a doběhla si pro vítězství ve své kategorii.
Všem blahopřejeme!

Mgr. Zuzana Pappová