2.AB Den se stolním tenisem 16-17

V úterý 23. 5. se druháci zúčastnili na zimním stadionu „Dne se stolním tenisem“ pod záštitou místostarosty města Břeclavi.Děti soutěžily a na jednotlivých stanovištích sbíraly razítka, za která dostávaly drobné odměny. Také měly možnost vyzkoušet si ping-pong a zhlédnout exhibici s reprezentanty ve stolním tenise.

2.AB "Mrkvičkový" den 16-17

Dne 4. 4. 2017 žáci 2. A a 2. B slavili „Mezinárodní den mrkve“.Během projektového dne si povídali, proč je mrkev důležitá, kdy a kde byla objevena, jaké má účinky na lidský organismus.

V druhé části dopoledne si děti samy vyrobily mrkvičkový salát, ochutnaly mrkvovou buchtu a mrkvovou pomazánku. Všem moc chutnalo. Na závěr si žáci vyrobili mrkvičku z papíru a zhlédli pohádku. Netradiční školní den se vydařil.

1.AB Slabikářová slavnost 15-16

Dne 19. 11. 2015 proběhla SLABIKÁŘOVÁ SLAVNOST prvňáčků, kdy za doprovodu pohádkových bytostí musely děti prokázat základní čtenářské dovednosti při čtení slabik, slov a vět.Cílem jejich čtenářského putování byla čarovná půda, kde jim byl předán zasloužený SLABIKÁŘ.

Všechny děti byly spokojeny a první náročnější úkol zvládly na výbornou.

Foto zde