OVOV - krajské kolo 18-19

Krajské kolo víceboje OVOV

Z 2. místa v okresním kole vícebojařské soutěže OVOV postoupilo družstvo našich žáků do kola krajského. Z jednotlivců postoupili Martin Čejka, Adam Procházka a Tereza Kašparová. Krajské kolo proběhlo 27.5.2019 na stadionu VUT v Brně.

Družstvo tvoří tito žáci: Simona Baránková, Iva Schejbalová, Eliška Fikejsová, Nicole Slezáčková, Jan Kašpar, Jan Škoda, Ondřej Gajdoš a Albert Karmasýn. Žáci soutěžili v těchto 6 disciplínách: 60m, skok daleký, hod míčkem, 1000m, shyby, a sedy-lehy. Přestože žáci bojovali s velkým nasazením, padly i nějaké „osobáky“, stačilo to „jen“ na 9. místo. Celkem se zúčastnilo 15 škol Jihomoravského kraje.

V jednotlivcích se umístil M. Čejka na krásném 2. místě a A. Procházka skončil třetí a T. Kašparová osmá.

Mgr. Pappová Zuzana