Pohár rozhlasu - okresní kolo 18-19

Okresní kolo Poháru rozhlasu se uskutečnilo v úterý 7.5.2019 na atletickém stadionu Lokomotivy v Břeclavi. Je to soutěž družstev v atletických disciplínách. Naši školu reprezentovala čtyři družstva -  mladší žáci a žákyně a starší žáci a žákyně. Družstva mladších a starších žákyň a mladších žáků obsadila 2. místa za ZŠ Slovácká, starší žáci skončili třetí za ZŠ Slovácká a ZŠ Kupkova.

Družstvo mladších žákyň tvořila tato děvčata: Iva Schejbalová, Simona Baránková, Kateřina Šomodiová,  Kristýna Hricová, Pekárová Karolína, Krejzová Aneta, Krejzová Adéla, Čapková Adéla a Slezáčková Nicole.

V družstvu mladších žáků byli tito závodníci: Ondřej Gajdoš, Štěpán Horníček,  Tadeáš Pařenica, Jan Kašpar, Filip Kovář, Adam Mračna, Jiří Fibich, Ondřej Michalovič a Jaromír Čada.

Starší žákyně bojovaly v tomto složení: Tereza Kašparová, Radka Helešicová, Andrea Gajdová, Julie Baránková, Sára Krochmaľová, Bára Činčalová, Tereza Kubíková, Adéla Kolářová a Jana Vu Thi. 

Na 3. místě starších žáků se podíleli tito sportovci: Radim Hřebačka, Adam Procházka, Tomáš Rathuzký, Václav Kos, Vít Kolář, Viktor Nguyen.

Do krajského kola, které se uskuteční v pátek 17.5.2019 v Břeclavi postupuje z 2. místa družstvo mladších žákyň, protože děvčata získala 5060 bodů, což je zařadilo mezi 6 nejlepších celků Jihomoravského kraje. Blahopřejeme!!!

Mgr. Pappová Zuzana