Štafetový pohár 18-19

V pondělí 29. 4. 2019 proběhlo okresní kolo Štafetového poháru I. - V. tříd. Závodu se zúčastnily družstva z pěti škol našeho okresu – ZŠ Slovácká, ZŠ Kupkova, ZŠ Lanžhot, ZŠ Valtice a ZŠ Komenského.
Nejdříve běžela štafeta I.- III. tříd 8x100m a vybojovala krásné 1. místo. Pak závodila štafeta IV.- V. tříd, také 8x100m a získala stejně krásné 1. místo jako štafeta mladších. Po krátkém oddechu se běžely štafety 8x 200m. Štafeta „A“ si doběhla pro 2. místo a štafeta „B“ pro 1.místo. Naše škola tak celkově obsadila 1. místo před ZŠ Slovácká a ZŠ Kupkova a postoupila do krajského finále, které proběhne v pondělí 13.5.2019 v Břeclavi.
Štafeta I. – III. třída: Viktorie Čejková, Adéla Bartošková, Alena Cabalová, Aneta Džunová, Matěj Slezáček, Mathias Zbořil, Aleš Maděřič a Jakub Mračna.
Štafeta IV. – V. třída: Patricie Růžičková, Adéla Baranovská, Ivana Kocandová, Barbora Konečná, Tomáš Čoma, Erik Grégr, Richard Smolík a Richard Osička.