OVOV - okres 18-19

ovov okres 18 19OVOV je vícebojařská soutěž „Odznak všestrannosti olympijských vítězů“, kdy mladí sportovci musí zvládnout 10 disciplín: běh na 60m, na 1000m, skok daleký, hod míčkem, sedy-lehy, shyby, trojskok, švihadlo, kliky a hod medicinbalem. V okresním kole, které se uskutečnilo v úterý 2. 4. 2019 na hřišti ZŠ Lanžhot, zvládli žáci 5 disciplín, a to trojskok, hod medicinbalem, švihadlo, kliky a běh na 1000m. Soutěžila družstva a jednotlivci.

Družstvo našich žáků skončilo na 2.místě za ZŠ Slovácká a tím si zajistilo postup do krajského kola. Jsou to tito žáci: Nikol Helešicová, Simona Baránková, Iva Schejbalová, Dominika Limová, Ondřej Gajdoš, Jan Kašpar, Albert Karmasýn a Jan Škoda.

Zvláštní ocenění dostali dva malí žáčci za účast v tomto závodě: Viktorie Čejková a Matěj Slezáček. Oba jsou ročník 2010.

Do krajského kola za jednotlivce postupují: Kašparová, Procházka, Růžičková, Čejka, Baranovská, Slezáčková. Blahopřejeme!

Umístění v jednotlivcích