Soutěž v anglickém jazyce 18-19

V lednu 2019 proběhlo na naší škole školní kolo soutěže v anglickém jazyce v kategorii II.A pro žáky 8. a 9. ročníku. Své znalosti anglického jazyka si žáci vyzkoušeli při 1. Představení se, 2. Konverzaci na vylosované téma, 3. Poslechu, 4. Popisu obrázku a 5. Čtení s porozuměním. Nejlépe si ve všech oblastech vedl Josef Slavík, který obsadil 1. místo. Dále byly výsledky velmi vyrovnané, proto se na 2. místě umístili Jakub Neuhauser a Ondřej Průdek, na 3. místě Vojtěch Tichý a Michal Trávníček, všichni z IX.A.

6. února 2019 proběhlo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce. Soutěžilo se v 1. Představení se, 2. Poslechu s porozuměním, 3. Situačním dialogu a 4. Konverzaci na základě obrázku. Naši školu reprezentoval Josef SLAVÍK, který obsadil 3. místo.

Blahopřejeme!                                                                                                                         Mgr. Šárková Ivana