Zeměpisná přednáška 18/19

zemepis prednaska 18 19 2Už se stalo tradicí, že v období kolem Mikuláše zavítá do naší školy fotograf, novinář a cestovatel Tomáš Kubeš. Tento rok nebyl výjimkou. Pan Kubeš svojí výchovně-edukační přednáškou zaměřenou na západní Afriku přiblížil žákům tamní život. Povyprávěl spoustu neuvěřitelných historek, kterými zaujal nejenom žáky, ale také pedagogický sbor. Posluchači se vydali do rozmanitých zemí, za Afričany a kouzelníky vúdú. Prezentace byla doplněna zajímavými videi a podmanivou africkou hudbou. Součástí přednášky byly praktické rady, jak na cestách funguje doprava, jak se stravuje a bydlí. Zábavnou formou prostřednictvím zážitků a příběhů všichni zúčastnění procestovali Afriku a lépe si utvořili představu o tom, jak se na černém kontinentě žije.

Mgr. Jaborník