Den dětí s Lednicí 15-16

Na naší škole se stalo tradicí oslavit Den dětí se žáky ZŠ Lednice. Letos jsme slavili již podesáté. Žáci soutěžili ve sportovním a výtvarném umění.

Při sportování si změřili síly v netradičních disciplínách (běh s pinpongovým míčkem na lžíci, slalomový a překážkový běh, hod plným míčem, trojskok, štafetový běh, běh celého družstva) a v kolektivních hrách - přehazované dívek a kopané chlapců.

Žáci byli rozděleni na mladší (6.-7.tř.) a starší kategorii (8.-9.tř.). V kategorii mladších v netradičních disciplínách zvítězila 7.A před žáky z Lednice, třetí skončila 6.A. Ve starších se na 1.místě umístila 9.A,B, druhá byla 8.A a třetí Lednice.

V kopané zvítězili starší žáci z Poštorné nad Lednicí 10:0. Přehazovanou mladších žákyň vyhrála Lednice nad Poštornou 3:0 a ve starších zvítězila Poštorná nad Lednicí 3:0.

Foto zde