Pohár rozhlasu - krajské kolo 15-16

Starší žákyně i starší žáci vybojovali postup do krajského kola v Poháru rozhlasu, které se uskutečnilo ve středu 25.5.2016 na stadionu Lokomotivy Břeclav.

Velkého úspěchu dosáhla starší děvčata, která vybojovala krásné 2. místo za ZŠ Brno Botanická a porazila ZŠ Slováckou, Veselí nad Moravou, Tišnov, Vyškov, Kunštát a Znojmo. Zasloužily se o to: Miroslava Hanzalíková, Paulína Drábková, Nikola Herzová, Natálie Navrátilová, Kateřina Košťálová, Julie Grbavčicová, Karolína Obořilová, Eliška Svobodová. Nejvíce bodovala Nikola – 1273b.(60m, dálka), Mirka – 1102b.(výška, koule) a Paula – 1012b.(60m, dálka).

Starším žákům se také moc dařilo, ve velké konkurenci obsadili pěkné 3. místo. Chlapce porazili sportovci z Vyškova a ZŠ Slovácké. Za nimi se umístili žáci z Ivančic, Kyjova, Brna a Znojma. Reprezentovali tito žáci: Jan Kocián, Matěj Kristoň, Pavel Horčička, Jakub Pavlík, Lukáš Křivánek, Jaromír Pavelka, Dominik Kučera a Boris Čapka. Nejvíce bodů získal Dominik – 1069b.(60m, 1500m), Jaromír – 1061b.(koule, výška), Honza – 979b.(60m, výška)

Blahopřejeme!