Štafetový pohár - okresní kolo 15-16

V pátek 29. 4. se konalo okresní kolo Štafetového poháru I. - V. tříd. Závodu se zúčastnily družstva ze tří škol, každá škola vyslala do závodu tři nebo čtyři štafety. Nejdříve běžela 100m štafeta I.- III. tříd a vybojovala 2. místo, poté závodila štafeta IV.- V. tříd, která opět získala 2. místo a po nich běželi žáci 200m, štafeta „A" a „B". Áčku se podařilo dosáhnout na 2. místo, béčko doběhlo čtvrté. Naše škola tak celkově obsadila 2. místo za Slováckou a postoupila do krajského finále.

Štafeta I. – III. třída: Martin Čejka, Patricie Růžičková, Adéla Čapková, Ondřej Vintrlík, Karolína Mikulcová, Vanessa Bezucká, Martin Dobrovolný, Jan Kašpar

Štafeta IV. – V. třída: Eliška Fikejsová, Tereza Kašparová, Radka Helešicová, Kristýna Hricová, Tadeáš Pařenica, František Vintrlík, Adam Procházka, Aleš Procházka

Foto zde