Lyžařský kurz 15-16

Od neděle 10.1.2016 do pátku 15.1.2016 prožili sedmáci, někteří osmáci a deváťáci krásný týden na horách, a to v Říčkách v Orlických horách. Sněhové podmínky byly perfektní, ubytování hezké a příjemné, strava chutná.

Za vše hovoří následující hodnocení kurzu žákem 7.A:

„Lyžařský kurz byl super. Skvěle se mi lyžovalo, ale i vyváželo nahoru lanovkou. Na chatě Karose se nám všem moc líbilo. Dokázali jsme spolu komunikovat mnohem lépe než ve škole. Byla tam prostě velká zábava. Mně se třeba nejvíc líbilo to, jak jsme stavěli výrobky ze sněhu. Bylo to super! Taky na chatě dobře vařili. A i diskotéka, která zakončovala čtvrteční večer, byla super! Prostě celý lyžák byl nejlepší!"

Své dojmy z LVK sdělili rodičům formou SMS:

„Ahoj mami, ahoj tati, z lyžáku Vás zdravíme, lyžujeme, dovádíme, teď Vám všechno povíme.

Ráno v sedm vstaneme a v pokoji zhasneme. „Snídaně" jde slyšet všude, určitě dnes dobrá bude.

Potom jdeme lyžovat a své dovednosti pilovat. U Karla se stavíme a dobře se najíme.

Skibusen pak odjedem a na chatu přijedem. Najíme se, napijem a možná čaj vylejem.

Odpolední lyžování možná někoho zraní, ale bát se nemusíte, my si bebí zalepíme.

Už je večer, jdeme spát, zítra zase si budeme hrát. Zdají se nám krásné sny, jak plynou další dny.

Tímhle se s Vámi loučíme a domů se vracíme. PS: moc Vás rádi máme a až přijedeme, hubičku Vám dáme!

Foto zde