Okrskové kolo ve florbale - starší žáci 15-16

okrskove kolo ve florbaluChlapci z IX. tříd se poprvé zúčastnili turnaje ve florbale, který se uskutečnil ve sportovní hale při ZŠ Lanžhot. Do bojů zasáhlo 7 družstev: ZŠ Kupkova, ZŠ Kpt. Nálepky, ZŠ Slovácká, ZŠ Tvrdonice, ZŠ Lanžhot, Gymnázium Břeclav a ZŠ Komenského.

Naši školu reprezentovali: Jakub Pavlík, Martin Hanzalík, Matěj Kristoň, Filip Texl, Jan Kocián, Boris Čapka, Viktor Doležal, Jaromír Pavelka, Dominik Kučera a Pavel Horčička.

Družstva byla rozdělena do dvou skupin. Naši chlapci prohráli první zápas s gymnáziem, ve druhém zápase porazili Lanžhot a z 2. místa ve skupině postoupili do dalších bojů. Tam proti nim nastoupili favorizovaní florbalisti z Kpt. Nálepky a zvítězili. Celkově jsme obsadili 3.- 4.místo (s gymnáziem), což je sice nepostupové, ale velmi hezké umístění. Kluci hru hodně prožívali, bojovali srdíčkem a také si to náramně užívali.