Krajské kolo v přespolním běhu 15-16

prespolni beh kraj 15 16Vítězstvím v okresním kole přespolního běhu si zajistily mladší žákyně účast v kole krajském, které se uskutečnilo v Hodoníně, ve čtvrtek 8. 10. 2015.

Stejně jako v okresním kole se jim dařilo a obsadili velmi pěkné 2. místo, za které obdrželi pohár a diplom. Družstvo tvořilo 6 běžkyň, přičemž bodovali 4 nejlepší. Natálie Navrátilová porazila všechny soupeřky ve své kategorii a doběhla na 1.místě. Lenka Baránková skončila 9., Michaela Navrátilová 11., Zuzana Václavovičová 15., Julie Baránková 24. a Soňa Baránková 27. Součet bodů vzniklý součtem umístění prvních čtyř závodnic byl 36 a ten zařadil děvčata na již zmiňované 2. místo.

1.místo obsadilo Gymnázium Vyškov a 3. byly žákyně ZŠ U Červených domků Hodonín. Startovalo 7 družstev a na startu stálo 42 závodnic.