Okresní kolo v přespolním běhu 15-16

prespolni beh okres 15 16Okresní kolo v přespolním běhu, které uskutečnilo 30.9.2015 v lese za sídlištěm Na Valtické, bylo pro naši školu velmi úspěšné. Reprezentovala čtyři družstva – mladší žáci a žákyně, starší žáci a žákyně.

Nejúspěšnější bylo družstvo mladších žákyň, které po výborných výkonech obsadilo celkově 1.místo, když 5 ze 6 závodnic doběhly v první desítce. Nejlepší a nejrychlejší byla Natálie Navrátilová, která obsadila v jednotlivcích krásné 1.místo, 3. doběhla Lenka Baránková, 6. Zuzana Václavovičová, na 7.místě skončila Michaela Navrátilová, 8. Julie Baránková a 13. skončila Soňa Baránková.

Další úspěch zaznamenali starší žáci, kteří obsadili v pořadí družstev výborné 2.místo. O tento pěkný výsledek se postarali tito deváťáci: Jakub Pavlík obsadil 4.místo, Matěj Kristoň byl hned za ním 5., Martin Hanzalík doběhl 13., Boris Čapka 17. a Pavel Horčička na 21.místě.

Mladší chlapci obsadili celkově 4.místo, a to ve složení Aleš Procházka 19., Tomáš Rathuzký 21., Jakub Padalík 26., Adam Procházka 27. a Samuel Herza 36.

Na 6.místě skončilo družstvo starších žákyň ve složení: Miroslava Hanzalíková 19., Lucie Podroužková 24., Nikola Herzová 28., Erika Kučerová 37., Tereza Šedivá 41. a Vendula Gálová 43.