Běh kolem Dyje 16-17

Za průměrného jarního počasí se v sobotu 22.4. 2017 uskutečnil 3. ročník břeclavského běhu s názvem RACIO Běh kolem Dyje. V letošním roce se sice sluníčko neukázalo, ale i tak bylo dobré běžecké počasí. Běh kolem Dyje přilákal 222 běžců, kteří běželi v 16 různých věkových kategoriích. Naši školu reprezentovalo 50 žáků druhé až osmé třídy. Vedli si velmi dobře, odměněni byli všichni medailí.

Na 1. místě doběhl a zlatou medaili získal mladší žák Adam Procházka ze VI.A (1000m).

2. místo obsadili Tadeáš Pařenica (1000m) a Simona Baránková (500m) z V.B.

Čtvrtá doběhla Sára Námešpetrová ze VII.A, pátí Kristýna Hricová VI.A, Eliška Holá VII.A, Radim Hřebačka VII.A a Jan Škoda z V.B.

I další umístění našich žáků jsou pěkná:

6.m – Adriana Vaculíková, Denisa Navrátilová, Albert Karmasýn

7.m – Sára Prokešová, Štěpán Horníček

8.m – Eliška Fikejsová, Vanessa Bezucká

10.m – Vendula Kuriálová, Nguyen Thanh Nam, Karolína Pekárová

11.m – Sofie Sára Zugarová, Eliška Bajzová, Roman Filipovič

12.m – Adam Radkovič

+ další běžci bez umístění: Sára Ševčíková, Jana Chlumecká, Irena Koloušková, Natálie Letochová, Alena Chlumecká, Klaudie Brlohová, Adéla Švédová, Simona Hnátová, Simona Petrjánošová, Tereza Baranovská, Karolína Sedláčková.