Informace pro budoucí prvňáčky

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

vzhledem k současné situaci se uskuteční první setkání s vedením školy dne 1. 9. 2020 na slavnostním vítání prvňáčků v tělocvičně bílé školy v 8.00 hod.

Zájemci o školní družinu odešlete vyplněné přihlášky nejpozději do 26. 6. 2020 poštou, emailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo osobně do kanceláře školy.

Přihlášky na školní stravování je nutno vyplnit a odevzdat v kanceláři školní jídelny (Osvobození 1) v týdnu od 24. 8. – 29. 8. 2020.

Obě přihlášky je možno stáhnout na webu školy pod odkazem školní družiny a školní jídelny.

Na webu najdete také seznam potřebných pomůcek pro Vaše děti, v případě nejasností vše doladíte v prvním vyučovacím týdnu s třídní učitelkou.

V Břeclavi  15. 6. 2020                                                                                                              Mgr. Polanská Yveta