Zájezd do divadla 19-20

divadlo reduta 2019 2020Mirandolína – představení divadla Reduta

V pondělí 7. 10. jsme vyrazili do Brna. Vyjeli jsme večer, paní učitelka Pláteníková, pan učitel Škamrada, deváťáci a žáci osmých tříd. Všichni byli slušně oblečení, holky si oblékly šaty a kluci košile. I tak se tam našlo pár jedinců, co, jak řekl pan učitel, šli jako na kebab.

Důvodem výletu byla návštěva divadla Reduta, ale k divadlu jsme museli jít mezi stánky a podzemím, kde jsme prošli kolem spousty zajímavých lidí.

Konečně jsme tedy přišli na místo a po odložení osobních věcí jsme už čekali, až představení začne. Bylo to zábavné, ale i vážné a myslím, že si můžu dovolit říct, že si to všichni užili. Nejvíc se mi asi líbila postava Mirandolíny a Barona. Mirandolína byla totiž upřímná a dokázala přinutit Barona, aby miloval ženu. Baron se mi líbil stejně jako Mirandolína vzhledově, ale líbilo se mi, jak byl arogantní a po zamilování do Mirandolíny se stal takovým šíleným zvířetem.

Po představení jsme se vraceli k autobusu už skoro po tmě. Autobus nás dovezl zase do Poštorné. Akce byla za mě skvělá a určitě bych jela ještě několikrát.

Lenka Gargalíková, 8. A